Poradny na III. ročníku konference

Tato stránka je neveřejná a je vyhrazena registrovaným účastníkům konference. Zde se můžete přihlásit k jednotlivým přednášejícím a požádat je o jejich čas na konferenci, o radu nebo pomoc s Vaším projektem či záměrem. Lektoři budou na konferenci obecně k dispozici všem, nicméně máte-li konkrétní dotaz nebo chcete-li si čas přímo rezervovat, využijte přihlášení níže.

Vaše požadavky/přihlášky do poradny včetně textu dotazu budou odeslány konkrétnímu lektorovi a on by vás měl následně kontaktovat. Podmínky poradny si prosím domluvte individuálně mezi sebou. Jestli bude poradna zdarma nebo si bude lektor něco účtovat, bude záležet na vaší vzájemné domluvě. Bývá dobrým zvykem se za poskytnutou pomoc přiměřeně odměnit, nabídnou protislužbu nebo jiné plnění.

Pro poradny bude na místě vyhrazen zvlášť prostor mimo přednáškovou místnost. V době přednášky nebude moci být lektor k dispozici.

Přejeme, ať se na vás dostane řada a ať zjistíte, co potřebujete.

 

Daniel Grmela

 

Projektant a poradce slaměných domů. Provádí poradenství se zaměřením na nízkoenergetické domy z přírodních materiálů. Zpracovává projektové dokumentace pro stavební  řízení a provedení staveb, koordinuje projektové profese.

Ondřej Bízek

Projektant, poradce, technický dozor. provádí návrhy staveb přírodních domů, technické dozory, povolování staveb a může zajistit i realizaci staveb nebo jejich dílčích částí. Navrhuje i kořenové čistírny.

Petr Hájek

Architekt, který tvoří prostory pro život. Zabývá se koncepcemi osobních domů ale i rodových statků, vede školu SoMA. Provádí studie domů i celých pozemků.

Bjørn Kierulf

Architekt, odborník na energeticky pasivní domy. Prosazuje pasivní standard a zdravé stavební materiály. Pasivní domy z přírodních materiálů.

Honza Křivonožka

Navrhuje a realizuje kamna, chlebové pece a podobná zařízení. Nabízí konzultace vhodného způsobu vytápění. Řemeslník a člen cechu kamnářů.

Honza Pospíšil

Staví celé domy ze slámy a hlíny a realizuje jejich dílčí části. Podporuje ty, kteří se chtějí podílet na stavbě svého přírodního domu, a to formou ASISTOVANÉ STAVBY. Řemeslník, hlinař.

Patrik Majringer

Propagátor a inovátor v oblasti stavebních materiálů na bázi konopí. Provádí konopné betony, hliněné omítky, dodává konopné izolace, lana, laky, vápenná pojiva a pazdeří pro aplikace konopného betonu. Působí jako poradce při stavbách i jako realizátor.

Ondřej Netík

Lektor a praktik věnující se stavění ze slámy a hlíny. Člověk, který pomáhá se svépomocnými stavbami. Permakulturista vnímající svět z pohledu toků energie, myšlenek a pocitů. zabývá se nízkonákladovým stavěním.

Michal Kriška

Působí na VUT Brno, zaměřením na technologie kořenových čistíren odpadních vod a na konstrukční řešení vícekomorových septiků. Je jedním z mála propagátorů vertikálních kořenových čistíren. Jeden z největších odborníků na kořenováé čistírny v ČR.

 

Tomáš Svoboda

Zahradník, včelař, permakulturista, který se zabývá návrhem a realizací permakulturních zahrad. Má několikaleté zkušenosti v oboru, pořádá semináře a kurzy, žák Jaroslava Svobody.

Přihlášení se do poradny D.Grmela

Přihlášení se do poradny O.Bízek

Přihlášení se do poradny P.Hájek

Přihlášení se do poradny k B.Kierulf

Přihlášení se do poradny H.Křivonožka

Přihlášení se do poradny H.Pospíšil

Přihlásit se do poradny P.Majringer

Přihlásit se do poradny O.Netík

Přihlášení se do poradny M.Kriška

Přihlášení se do poradny T.Svoboda