Přihlašování na IV. ročník akce je již otevřeno!

Níže naleznete potřebné informace o možnostech přihlášení a kapacitě akce. Děkujeme za Váš zájem o přírodní stavby a těšíme se na setkání.

  Kapacita akce    
Počet volných míst Počet přihlášených Ubytování Zbývá míst
100 94 61+10*/67 6
 
Kapacita ubytování na pokojích je již zaplněna (budeme ještě kontrolovat zaplacené zálohy).
Případně je možné využít ubytování v Ranči u jelena což je cca 10min pěšky.
 

!UPOZORNĚNÍ!

Kapacita ubytování na pokojích je omezena! Přespání je možné i na vlastní karimatce, ve spacáku v klubovně (do 10ti míst). Lze využít i ubytovacích kapacit okolních provozoven.

Když se budete přihlašovat, berte prosím toto upozornění na vědomí. Děkuji za pochopení.

*ubytovnání na přistýlce

Stav aktuální k 11.02.2017

Přihlášení na akci

Pro přihlášení na akci prosím vyplňte níže uvedené údaje:

Přihlášení na akci a organizační podrobnosti

Pokud vás náplň připravované konference zaujala, můžete se ve formuláři výše na tuto akci přihlásit. Přihlášky je možné zasílat i emailem na adresu: prirodnistavby@bizi.cz, případně se osobně domlouvat či dotazovat na telefonu, který je uveden na kontaktní stránce.

Akce se bude konat v termínu od 17. 2. - 19. 2. 2017 na stejném místě, kde proběhly první tři ročníky, tedy v Kaprálově mlýně u Brna. Podrobnosti o denním harmonogramu, ubytování a další organizační záležitosti budou zasílány přihlášeným účastníkům v dostatečném časovém předstihu před zahájením akce. Některé další podrobnosti budou postupně zveřejňovány na těchto stránkách.

Cena

V letošním roce vstoupilo do ceny několik faktorů, které bohužel musíme zohlednit i do ceny vstupného. Jedná se o zavadení DPH u provozovatele pronajatých prostor, zdražení některých služeb (především stravy) apod. Akce opět není žádným výdělečným podnikem, ale nadšeneckou aktivitou. Cena vstupného je tedy nastavena v podstatě na vyvážení nákladů s příjmy. Opět bude zajištěna strava po celou dobu konání akce a opět je možné objednat ubytování. V souvislsoti se zkušenostmi z minulého ročníku je připraveno i několik drobností, které zvyšují komfort a pohodu při konání akce. Věříme, že akce bude dostupná všem, kteří se budou chtít zúčastnit. Ty které již z kapacitních důvodů nebudeme moci ubytovat, mohou přespat ve vlastních spacácích v jedné ze společenských místností mlýna a nebo se ubytovat v sousedním penzionu Ranč u jelena.

Cena vstupného na všechny tři dny konference je následující:

Typ účasti cena bez DPH cena vč. DPH
běžná cena s uybtováním a stravou 2 107,- Kč bez DPH 2 550,- Kč vč. DPH
cena s ubytováním a bez stravy 1 612,- Kč bez DPH 1 950,- Kč vč. DPH
cena se stravou bez ubytování 1 818,- Kč bez DPH 2 200,- Kč vč. DPH
cena bez stravy a bez ubytování 1 240,- Kč bez DPH 1 500,-Kč vč. DPH

Uvedené ceny jsou vč. DPH 21%, odpočet z nákladů pro ty, kteří jej mohou uplatnit bude samozřejmě možný.

Po přihlášení na akci se hradí záloha ceny ve výši 1000,- Kč jako registrační poplatek (budete vyzváni emailem k uhrazení). Doplatek ceny lze pak uhradit na místě v termínu konání akce nebo před zahájením po obdržení výzvy (faktury) převodem na účet. Záloha je v plné výši vratná při odhlášení z akce do 30.01.2017 nebo kdykoliv po tomto termínu ze závažných důvodů. Číslo transparentního účtu naleznete v sekci kontakt, pokyny pro platby budou zasílány v informačním emailu.

Upozornění:

Strava bude opět zajištěna formou snídaně, oběda, konferenční svačiny a večeře. Ubytování je řešeno v pokojích se společným nebo vlastním sociálním zázemím -  v objektu jsou dvě kategorie pokojů. Popis pokojů a náhled do pokojů je uveden na stránkách Kaprálova mlýna nebo v novinkách zde. Kapacita ubytování je omezena na 60-70 účastníků. Tedy na všechyn se buhužel nedostane! Ubytování i strava je zahrnuta v ceně dle zvoleného vstupného. V případě nedostatku ubytovacích kapacit je možné využít sousední objekt Ranč u jelena, ke je možná zajistit si ubytování.

Poznámka:

Cena byla stanovena s ohledem na množství přednášejících lektorů, délku celé konference a snahu zpřístupnit akci co nejširšímu okruhu zájemců. V individuálních zvláštních případech může být cena po domluvě upravena.

Chcete-li se stát našimi sponzory a tím naši aktivitu podpořit, zviditelnit se a zlevnit cenu vstupného, dejte nám prosím vědět. Předem uctivě děkujeme...