Děkuji za ohlasy a zpětnou vazbu od zúčastněných

Skvele, moc dekuji

Datum: 09.02.2014 | Vložil: Monika

Velmi si cením zorganizování takovéto akce a děkuji za ni.
Přehledná struktura programu, zajímaví a přínosní přednášející. I když část jmen jsem znala (z mého pohledu známá jména v alternativním oboru), část přednášejících byla pro mě nová a neznámá.
Bylo by dokonalé, kdyby takováto akce proběhla před rokem nebo půl rokem, kdy jsme vše kolem domu řešili. Měla bych skvělý přehled a některé věci bychom řešili jinak (a z mého pohledu i lépe než jako to máme v domě vyřešeno teď). Ale i teď, když už část věcí jsme si museli objevit sami, odnáším si nové poznatky (čistička, hliněná příčka, bylinky do omítky, je toho hodně), lépe jsem pochopila stavbu a logiku slaměného domu.
Pro mne nejlepší přednášky byly od Kuby Wihana a večerní přednáška Dana Grmely (úžasné podání tématu vzhledem k pozdní hodině naprosto dokonalé zakončení dne).
Já osobně bych uvítala lepší osahání hliněných omítek a odstínů (fascinuje mne popis omítek od Michala Navrátila, pak mám pocit že konečně rozumím a vidím rozdíl mezi jednotlivými omítkami, na což zrovna čas nebyl). Klidně by to mohlo být mimo hlavní přednášky formou komerční prezentace.
Zázemí pro konferenci (i vzhledem k počtu lidí) mi přišlo výborně, dobrá byla i kuchyně. Ubytování hodnotit nemohu. Příjemná byla i kolegiální atmosféra lidí kolem.
Velký počet zájemců znamenal, že nebylo dost příležitostí se se všemi seznámit a sdílet s nimi vzájemně zkušenosti a příběhy. Opravdu hodně nabitý program umožňoval jen málo příležitostí ke konzultacím (volba zda jít na další přednášku nebo se ptát na další podrobnosti předcházejícího lektora). Hodil by se seznam kontaktů na přednášející (pokud budou ochotni sdílet své kontakty alespoň třeba mail). Jsem zvědavá i na videovýstupy, zvlášť když jsem asi 2 přednášky trochu zazdila. Opravdu si moc cením vcelku profesionálního přístupu a pro mne konference byla přínosná (rozhodně nelituji zaplacených peněz). Díky moc Monika

Re: Skvele, moc dekuji

Datum: 11.02.2014 | Vložil: Ondřej

Děkuji za zpětnou vazbu. Vážím si toho a zároveň to beru jako podnět k dalšímu přemýšlení... Jsem rád, že Vám akce přinesla co jste potřebovala. O.

Prosím svěřte se nám se svými dojmy

Datum: 09.02.2014 | Vložil: Ondřej

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem účasníkům a zároveň vás prosím o vyjádření vašich pocitů a dojmů z proběhlé akce. Zpětná vazba od vás je pro mě velice důležitá a je jednou z věcí, která ovlivní případné budoucí pokračování této akce.
Děkuji Ondřej

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek