Děkuji za ohlasy a zpětnou vazbu od zúčastněných

2018

Datum: 22.10.2018 | Vložil: Jarek

V roce 2018 ž v seminářích nepokračujete? A ještě dotaz k ceně semináře: přednášející berou 10.000 Kč/1,5h? Pokud ano, tak to nejsou zrovna přírodní lidé, nýbrž tvrdí byznysmeni. Vycházím z počtu účastníků (100 lidí) x 1200 Kč / 10 přednášejících...

Test, just a test

Datum: 13.10.2018 | Vložil: Brandonsig

Hello. And Bye.

Jít vlastní cestou

Datum: 18.02.2014 | Vložil: Eva Kubjátová

Děkuji všem, kteří se jakkoli podíleli na této akci - Ondrovi za skvělou organizaci a program, přednášejícím za jejich pohled a energii, účastníkům za pohodovou atmosféru a v neposlední řadě všem, kteří se o nás ve mlýně (a o mlýn!) starali. Světlo v očích má ten, kdo dělá to, co ho opravdu baví a co má rád. Víc takových lidí, kteří jdou opravdu svou vlastní cestou!
K celostnímu pohledu na dům - psychická příprava, parcela, konkrétní materiál, technologie, zahrada - zbývá už jen doplnit vztah domu k okolí. Není to jen náš domov, ale spoluutváří prostředí, ve kterém se pohybují a žijí další lidé. Veřejný prostor. Plotem nekončí místo, které svou stavbou měním..

Re: Jít vlastní cestou

Datum: 25.02.2014 | Vložil: Olga Hamšíková

Musím se připojit k poděkování i názoru, že náš dům spoluvytváří veřejný prostor... Na to se často zapomíná...

To je ono!

Datum: 16.02.2014 | Vložil: Míša Kolofantka

Na jedné přednášce jsem si zapsala citát: Život je o lidech, které potkáš a věcech, které s nimi vytvoříš! A ano! To je ono!

Velmi přínosné setkání

Datum: 16.02.2014 | Vložil: Petr Vančata

Děkuji Ondrovi, všem zúčastněným lektorům i posluchačům a lidem, kteří poskytli zázemí pro uspořádání tohoto setkání.
Ocenil jsem nejen nadšení, s kterým se zúčastnění věnují svému oboru, ale i střízlivý pohled na věc. Vyvrácení některých mýtů například o snadném a levném stavění z přírodních materiálů posluchačům, jako jsem já, jistě ušetří mnoho trápení při realizaci svého snu.
Harmonická atmosféra, otevřený přístup lektorů ke sdílení svého know how, skvěle zajištěná organizace - takto si představuji výsledek činností lidí, kteří jsou v souladu se svým životním posláním... Jen tak dál. P.

Děkuji všem zúčastněným....

Datum: 13.02.2014 | Vložil: Jana

Konference splnila mé očekávání.Spoustu informací,krásní lidé,nádherná atmosféra.Já osobně jsem si ujasnila co dál.Děkuji za to,že proběhla a že jsem si to mohla prožít.Určitě jsem pro,aby se takovéto akce opakovaly.Pomohou spoustu lidem a dodají sílu a odvahu jít dál.Díky.

Díky, že jsem mohla být u toho

Datum: 10.02.2014 | Vložil: Zuzana Čítková

Díky organizátorům za skvěle poskládaný seminář. Díky přednášejícím za jejich příspěvky. Všichni jste byli skvělí! Nejvíce mě ale asi zasáhl příspěvek Lukáše a jeho opravdovost. Přiznám se, že na konci jsem měla slzy v očích ... Těším se, až budu i já jsem nyní blíže k našemu rodinnému přírodnímu domu.
Po celou dobu jsem se snažila poctivě zapisovat svoje poznámky, které budou otištěny v některém z dalších čísel Pravého domácího časopisu. Domluvila jsem se s pár přednášejícími i na rozhovoru.

Re: Díky, že jsem mohla být u toho

Datum: 11.02.2014 | Vložil: Ondřej

Tak to je paráda. Takový hluboký prožitek ti ze srdce přeji. To mě těší. Článek dáme dohromady, snad se nám podaří přenést alespoň trochu atmosféry i na ty co se zúčastnit nemohli. Díky O.

Re: Díky, že jsem mohla být u toho

Datum: 16.02.2014 | Vložil: Míša Kolofantka

Ach ano, už dlouho jsem neviděla aby z někoho očí tak sršela láska, láska ke dřevu, k řemeslu, jako z Lukáše :-)

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek