Workshop na konferenci

24.01.2015 16:28

Přemýšlel jsem o tom, jak využít přítomnosti německého architekta Reinharda Coppenratha na blížící se konferenci tak, aby jeho ne zrovna krátká cesta z Berlína, byla využita co nejvíce. Reinhard se nezabývá pouze architekturou, ale pořádá nejrůznější semináře, zaměřené na rozvíjení intuice a na zvládání stresových životních situací. Osobně jsem jeho workshop neviděl, ale když jsem mluvil s lidmi co ho absolvovali, tak byly nadšení a jestli mám soudit podle přednášky, které jsem se zúčastnil, tak to musí být opravdu dobré.

Dohodli jsme se s Reihardem že v sobotu večer bychom uspořádali seminář nazvaný "Spirálová dynamika". Jedná se o seminář, který nyní probíhá v Istambulu a po konferenci jej přesouvá do USA. Běžně se jedná o třídenní akci. Na to bychom v rámci konference neměli čas, ale základní provedení je prý možné zkrátit na cca 3 hodiny. Tedy kdo bude chtít, může se v sobotu večer po oficiálním programu konference, zúčastnit tohoto workshopu, který je v ČR ojedinělou akcí.

Cena za tento seminář je 350,-Kč pro účastníky konference a 450,-Kč pro hosty. Přihlásit se můžete buď dopředu na email: prirodnistavby@bizi.cz nebo přímo na konferenci. Kapacita akce je omezena cca na 15lidí a workshop by proběhl v krbovně v Kaprálově mlýně, tedy v místě konference. Více informací je uvedeno v letáku níže nebo na facebookovém profilu.

https://www.facebook.com/pages/European-Academy-for-Applied-Intuition-Life-based-Architecture/440349572711614