Hledání permakulturních sousedů

16.05.2015 00:14

Oslovil mě jeden z účastníků konference ohledně inzerátu o koupi pozemku vhodného k permakulturnímu hospodaření. Vypadá to velice zajímavě.

Pozemek se nachází blízko Brna na úrodné jižní Moravě, kde když se vyplivne pecka na zem, tak vyroste strom :) Pozemek bude mít souseda, který je stejně smýšlející a hodlá zde vybudovat i přírodní stavbu. Možná je i spolpráce a společné soužití. Myslím, že je to výbroná příležitost po lidi podobného ražení, kteří hledají svůj kus země pro seberealizaci.
 
 "Před pár týdny jsem měl štěstí,našel jsem pro permakulturu ideální stavební pozemek asi 30 km od Brna na Vyškovsku, který má asi 8500 m2. Prodává i sousední pozemek, který má asi 7000 m2. Moc by se mi líbila myšlenka souseda, který by byl zaměřen myšlenkově na permakulturu a toužil by také po slaměném domě. Spolupráce při stavbě a provozu permakultury i v dalších oblastech života mě naprosto nadchla! Proto se nyní snažím si najít souseda. Myslím si, že zájem by o něj byl z mnoha důvodů, zejména proto, že je i levný (100 Kč/m2), v klidném prostředí malé vesnice kousek od Brna."
 
 
Kontakt na inzerujícího:
 
Martin Kincl a Kateřina Vrtalová
Mobil: 723 765 475
Email: martinkincl@seznam.cz